Lista produktów marki Zepresso Cafe by Zepter

Ze-presso Café obejmuje pięć wyśmienitych mieszanek najwyższej jakości kawy.
Każda kapsułka zawiera 100 % naturalnej, świeżo mielonej kawy bez dodatkowych, sztucznych składników, poprawiających jej walory smakowe.

Kolekcja Zepresso Café

Udaj się w wyjątkową podróż po smakach kolekcji Zepresso Café, wyrafinowej rozkoszy dla podniebienia, radości dla Twoich zmysłów. Niech pięć różnych mieszanek najwyższej jakości ziaren kawy Arabica i Robusta urzekną Cię swoimi smakami. 

Ziarna kawy Zepresso są starannie selekcjonowane i ręcznie zbierane na różnych plantacjach na całym świecie, oddzielne i delikatnie palone w odpowiedniej temperaturze obróbki termicznej, aby zachowały naturalny aromat i smak, mielone i natychmiast pakowane w hermetycznie zamykane kapsułki na kawę. 

Dzięki hermetycznemu zamknięciu kapsułek z kawą, nie dochodzi do procesu oksydacji, co gwarantuje naszym klientom świeżość. Każda kapsułka zawiera 7 gram kawy, idealną proporcję na jedną filiżankę autentycznego, włoskiego espresso zawsze, kiedy masz ochotę na dobrą kawę. 

Tworzona pod bacznym okiem naszych ekspertów, kolekcja Zepresso Café, na którą składa się pięć wyróżniających się mieszanek kawy, jest tylko początkiem fokusującej się na kawie podróży. Kawa wędruje długą drogą od drzewa, docierając na końcu do Twojej filiżanki, a my dołożyliśmy WSZYSTKICH naszych starań, aby zapewnić Ci możliwość cieszenia się najlepszymi, najbardziej łagodnymi i gładkimi, najbogatszymi i najsmakowitszymi kawami. 

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji