Oczyszczacze i jonizatory powietrza Zepter Therapy Air iOn

Urządzenie Therapy Air® iOn to 5-stopniowy system oczyszczania powietrza wyposażony w generator jonów ujemnych zwanych „witaminami z powietrza”. Optymalnie usuwa zanieczyszczenia, a także wirusy i bakterie w tym niezwykle niebezpieczne dla dzieci i noworodków bakterie legionella.

Specjalnie dla wymagających klientów stworzona została kolekcja SPECIAL EDITION. Są to urządzenia z unikalnym przednim panelem, który może być doskonałą dekoracją pomieszczenia. Modele z kolekcji SPECIAL EDITION występują zarówno jako wzory jednolite o różnobarwnej kolorystyce, jak też konkretne tekstury, takie jak ochronne kolory wojskowe (Military Green lub Black), np. do pokoju nastolatka zainteresowanego tematyką wojskową, szczotkowaną stal (Brushed Titanium) do nowoczesnego biura, czy opalizujący (Chameleon) mieniący się wieloma kolorami w zależności od kąta padania światła.

Urządzenia z kolekcji SPECIAL EDITION zawierają również linię dekoracyjną, która obejmuje autorskie ilustracje dedykowane do konkretnego pomieszczenia dla dzieci i dorosłych, jak - pokój dziewczynki, pokój chłopca czy awangardowy salon. Pragniemy w ten sposób zaoferować Państwu możliwość wyboru, takiego urządzenia, które będzie najlepiej współgrało z Państwa wnętrzem.

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji