Gwarancja oryginalności produktów tylko w MisjaZdrowia.pl

Szanowny Kliencie!

Dziękujemy, że odwiedziłeś naszą stronę www.misjazdrowia.pl

Czujemy się zaszczyceni, że swoje kroki skierowałeś właśnie w naszą stronę. Przez wiele lat budowaliśmy zaufanie i więź z naszymi klientami, liczymy więc, że i Ty będziesz w pełni zadowolony z poziomu naszej obsługi.

Osiągnęliśmy status Oficjalnego Przedstawiciela firmy Zepter International Poland, a to jest również gwarancją tego, że dysponujemy odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, popartą licznymi szkoleniami i certyfikatami potwierdzającymi nasze kompetencje w dziedzinie szerokiej gamy produktów, jak też rozwiązań medycznych marki Zepter.

zepter.jpg bioptron.jpg bioptron_2.jpgDołożymy wszelkich starań, aby być dla Ciebie pomocą, na każdym etapie dokonywanych u nas zakupów. Jeśli tylko będziesz miał takie życzenie szczegółowo opowiemy o każdym produkcie oferowanym w naszym sklepie, pomożemy Ci skompletować zestaw naczyń, doradzimy jaki wybrać system oczyszczania wody, powietrza, czy też podpowiemy jaki model lampy Bioptron wybrać, aby osiągnąć najlepsze rezultaty podczas naświetlania.

Zapewniamy, że wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie internetowym www.misjazdrowia.pl są nowe, oryginalne i pochodzą z firmy Zepter International.

Podkreślamy to, z całą stanowczością, ponieważ coraz częściej spotykamy się z przypadkami związanymi z nieuczciwymi sprzedawcami oferującymi do sprzedaży produkty niepełnowartościowe lub wręcz sfałszowane.

Odbieramy bardzo dużo sygnałów od klientów, którzy proszą o potwierdzenie oryginalności produktów, które „udało” im się kupić w bardzo okazyjnej cenie. Niestety, praktycznie w każdej tego typu sytuacji, osoby te stają się ofiarami oszustwa.

Szczególnie popularnym produktem, który fałszują oszuści stały się naczynia Zepter.
Nie trzeba być jednak wybitnym fachowcem aby nie pozwolić się oszukać. Dlatego przed zakupem należy zwrócić uwagę na kilka szczegółów:

zdjecie_1 - Copy 1.png 1. Już pierwszy kontakt z naczyniem dużo o nim może powiedzieć. W związku z tym, że wykonany jest ze stali 316L, a nie cienkiej blachy - jego waga oscyluje w zależności od wielkości wokół 2,0 kg.
2. Na spodzie naczynia wytłoczona jest pieczęć, na której widnieje pełna nazwa Zepter oraz znajdują się informacje dotyczące tego konkretnego naczynia. Podana jest średnica naczynia oraz jego litraż.
zdjęcie_3.jpg 3. Na uszach naczynia znajdują się charakterystyczne tłoczenia w kształcie litery Z.
zdjęcie_2.jpg 4. Dno naczynia jest grube, wielowarstwowe.
zdjęcie_4.jpg 5. Umieszczony na pokrywce termokontroler również posiada charakterystyczne oznaczenia dla firmy Zepter.
kartony_zepter.jpg 6. Każde naczynie posiada oddzielne opakowanie, dedykowane dla danego modelu.


Aby mieć 100 % pewność, że nie zostaniemy oszukani zakupów należy dokonywać u sprawdzonych i uczciwych sprzedawców.
W naszym sklepie każdy klient wraz z zamówieniem otrzymuje paragon, fakturę, instrukcję obsługi w języku polskim oraz kartę gwarancyjną.


Bardzo dziękujemy za zaufanie!