Jak zdrowo przechowywać żywność? - System próżniowy Vacsy

 
Jak zdrowo przechowywać żywność? - System próżniowy Vacsy

Najnowocześniejszy system przechowywania żywności – Vacsy

System próżniowy Vacsy to jedno z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku służących do pakowania i przechowywania żywności. Każdego roku w Polsce na wysypiska śmieci trafia kilka milionów ton żywności. Z jednej strony świadczy to o tym, że robimy zbyt obfite zakupy z drugiej zaś, że żywność przechowywana w tradycyjny sposób szybko ulega zepsuciu. Spowodowane jest to przede wszystkim powstawaniem w naszych lodówkach związków bakteryjnych, grzybów, pleśni  i pasożytów  które to dzięki dostępowi tlenu szybko się rozmnażają niszczą przechowywane pożywienie.

Za pomocą bardzo wydajnej, bezprzewodowej pompy oraz całej gamy pojemników jesteśmy w stanie przedłużyć czas przechowywania żywności aż do 5 razy dłużej.

Szalenie istotnym pozostaje fakt , że tak przechowywane produkty żywnościowe zachowują swój  smak, kolor, zapach oraz właściwości odżywcze i witaminy. System Vacsy może być wykorzystywany do pakowania próżniowego świeżej lub przetworzonej żywności bezpośrednio w pojemnikach, naczyniach firmy Zepter oraz torebkach foliowych Vacsy.  W pojemnikach Vacsy pożywienie można zamrażać, rozmrażać, podgrzewać i serwować. System próżniowy Vacsy doskonale sprawdza się zarówno w naszych gospodarstwach domowych jak również podczas wyjazdów rodzinnych na wycieczki lub wakacje. Dzięki systemowi Vacsy oszczędzasz żywność i oszczędzasz pieniądze.